Jump to content

Apklausa dėl C-BUG'O!

Ką darome su C-BUG?  

23 balsai

1. 1. Ką darome su C-BUG?

• Taip, C-BUG turi būti leistinas visame projekte.
    • Ne, C-BUG turi būti neleistinas visame projekte.
    • C-BUG turi būti leistinas naudoti tik tarp mafijų (gaujų).

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visiems,

Turbūt dažniausiai projektuose matote šia apklausa, bet norėtumėme ir mes paklausti šio klausimo. Ką darome su CBUG? Ar mūsų projekte bus galima naudoti CBUG ar ne? O, gal tik tarp mafijų (gaujų)? Kviečiu jus visus išreikšti savo nuomonės. Jūsų balsas yra labai svarbus mūsų projektui!  

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Skilčių moderatorius

Aš taipogi prieš C-BUG, reiktu atsižvelgti ir į naujus sa-mp platformos žaidėjus. Jie net nežino kas tas C-BUG ir taip atėjus į mūsų projekta pradėjus žaist, po pirmojo minimalaus veiksmo, kur jį nužudys per kelias sekubdes, jis tiesiog išeis iš serverio, ir nebežais. Dar ir nuomobe padarys bloga apie projekta. Kas moka tas moka, yra prpjektų tikrai labai daug kur galima naudot ta c-bug, mano nuomonė, jog jis visai nereikalingas.

• Patinka 2
  • Ačiū 1
Nuoroda į tema
prieš 10 valandas (-ų) , Foot_Ball parasė:

Sveiki visiems,

Turbūt dažniausiai projektuose matote šia apklausa, bet norėtumėme ir mes paklausti šio klausimo. Ką darome su CBUG? Ar mūsų projekte bus galima naudoti CBUG ar ne? O, gal tik tarp mafijų (gaujų)? Kviečiu jus visus išreikšti savo nuomonės. Jūsų balsas yra labai svarbus mūsų projektui!  

Mano nuomone, nereikėtu C-bugo nes daug kas nežino kas tai ir nežinos kaip jua naudotis

• Patinka 2
  • Ačiū 1
Nuoroda į tema

Galėtumėte padaryti kad C-BUG galėtų naudoti tik mafijų/gaujų nariai tarp karų tada tikrai būtų good.

• Patinka 1
  • Ačiū 1
Nuoroda į tema
  • Skilčių moderatorius
prieš 21 minutes (-čių) , Calvin_Klein parasė:

Galėtumėte padaryti kad C-BUG galėtų naudoti tik mafijų/gaujų nariai tarp karų tada tikrai būtų good.

Tada patekimas į gaujas/mafijas būtų kosminis, lyderis priiminėtu tik žmonės kurie moka C-BUG, tai reiškia - 0 šansu žmonėms, kurie nemoka C-BUG'inti, nors jie yra ganėtinai komandiški žmonės. Bet jų nepriims vien dėl to jog C-BUGINT nemoka. 

• Patinka 2
  • Ačiū 1
Nuoroda į tema

Nemanau, kad "CBUG" turi būti leidžiamaa. Nes kaip ir patys manau suprantat nevisi ji tikrai moka. Jei bus leidžiamas bus kaip ir neligybė kitų žaidėjų atžvilgiu. Aš tikrai esu prieš "CBUG"!! 

Nuoroda į tema

Išties kaip administratorius pasisakysiu. Jau discord programoje daug kas kalba apie ta c-bug ir tai išties yra tiesa. Jį uždraudus kur kas sulauksime mažesnio kiekio žaidėjų serveryje na, o ir pagrindas visas būna TSSG ir Nusikalstomos kur ir vyksta visas balius su c-bug'ais. Nuomonė tokia jog palikti reikia tarp veiksmų.Na, o ir paprastai gatvėje jų niekas nenaudoja. Taip, kad manau nusikalstamom veiklos tegu lieka.

Nuoroda į tema

Jei paliekant tai reiktu ribojimu, per grobimus jokiu c-bugu ir pnš, o jei uždraudžiant tai be jokių anti-cheat banų, o tiesiog aktyvuoti veiksmą kad žaidėjas pargriutu ar pnš jei sistema pagauna kad jis bando rapid-firint(c-bug)

Nuoroda į tema
  • 2 weeks later...

Mano nuomone: Cbug leisti naudoti, per veiksmus, manau, kad tai būtų realiausias būdas. Mieste jo neleisti, nes bus tikrai pieva iš oro bus šaudomi asmenys kuria išvis nieko nepadarė. 

Nuoroda į tema
Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.